• Üye Ol
  • Giriş Yap
img

Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Aşağıda bulunan "hizmetten yararlanma koşulları" hizmetten yararlanmaya başlanılmadan önce dikkatlice okunmalıdır. ETO hizmetinden yararlanılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve hizmetten yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

eto.englishtime.com sitesi, ticari ve gayri ticari bölümler içeren bir sitedir. Sunulduğu takdirde ücretsiz deneme araması herhangi bir ücrete tabi değildir. Ancak aktif olarak hizmetin tamamından yararlanmak için alınması gereken "e-paket(ler)" için belli miktarlarda ücret ödenmesi gerekmektedir. ETO fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı kullanıcılarından da bekler. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde ETO’dan yararlanamaz. Yine, ETO’nun isim hakkı, içeriği, tüm doküman, program ve scriptlere ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Kullanıcı, aşağıda sınırlı olmamak üzere sayılan ve sayılmayıp bu nitelikte olan, kullanıcının ETO ile ilgili tüm aktivitelerinden tamamı ile kendisi sorumlu olup bu gibi durumların ortaya çıkması halinde kullanıcının yararlanma hakkı münhasıran ETO tarafından durdurulabilir.

Hizmet Şartları

1. ETO herhangi bir sebep ve mazeret (teknik arıza ve aksaklık vs.) bildirmeden hizmeti durdurma veya ara verme hakkına sahip değildir, aksi takdirde hizmet alan kişinin iş bu sözleşmeye itirazı geçerli olacaktır.

2. Hizmet alan kişi ön dil seviyesi belli olana kadar herhangi bir doküman (e-kitap vs.) tarafına yollanmayacaktır.

3. ETO dil eğitmenleri veya çalışanları kişisel bilgilerini hizmet alan kişi ile paylaşmamaktadır. ETO dil eğitmenleri veya çalışanları hizmet alan kişi tarafından herhangi bir baskı, üslup bozukluğu, adap, terbiye ve ahlak kurallarına uygun olmayan yaklaşımlara maruz kaldıkları takdirde veya konuşmalarda din, politika vb. gibi konuşmaların yapılması durumunda ETO iş bu sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

4. ETO herhangi bir bildirim yapmadan eğitmen değiştirme hakkına sahiptir. Eğitmen rahatsızlığı vb. durumlarda derslere yedek eğitmenler girmektedir. Bu ve benzer durumlarda derslerin ertelenmesi ya da bu derslerin telafisi söz konusu değildir. Bu durumların takibi ETO tarafından gerçekleştirilmemektedir.

5. Hizmet alan kişi sözleşme imzalandığı tarihten itibaren bireysel hizmet bedelini aynı gün içerisinde peşin ödemeyi kabul eder. Bu bedel ödenmediği takdirde ETO hizmeti tek taraflı olarak durdurma hakkına sahiptir. ETO, öğrencilerine göndereceği fatura ve benzeri belgeleri kargo ile veya e-fatura olarak teslim etmektedir ve tüm kargo ücretleri alıcıya aittir.

6. Hizmet alan kişi hizmet ve sözleşme süresi boyunca hizmet aldığı iletişim bilgilerini (telefon, e-mail) ETO yetkilisine bildirerek değiştirme hakkına sahiptir. Hizmet verilen paketler arasında paket değişikliği ya da süre değişikliği söz konusu değildir. Hizmet alan kişi derslerini başka bir kişiye devretme hakkına sahip değildir. Hizmet alan kişiden gelen bu tip talepler ETO tarafından reddedilecektir.

ETO eğitmenlerle ilgili cinsiyet bilgisi hariç herhangi bir şahsi bilgi (ad, soy ad, yaş, etnik köken, üniversite vb.) bu şirketlerle yapılan sözleşmeler gereği hizmet alan kişiler ile paylaşılmamaktadır. ETO hizmet aldığı şirketlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu bilgilerden dolayı oluşabilecek ihtilaflardan dolayı ETO kesinlikle sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul etmez. Ayrıca ETO eğitim aralığında bulunan resmi tatil, özel günler sebebiyle oluşan tatil durumlarında ders vermeyi, öğrencilere aylık belirli gün sayısı ve kur sayısı taahhüt etmez.

7. ETO eğitim programında ve kullanım sözleşmesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.