• Üye Ol
  • Giriş Yap
img

KİŞİSEL BİLGİLERİN TOPLANMASI KORUNMASI VE KULLANILMASI

Kişisel Bi̇lgi̇leri̇n Toplanması Korunması ve Kullanılması

ETO sitesini ziyaret amaçlı kullanan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Ancak ETO Dil Eğitim Sistemi'ni ücretsiz denemek isteyenlerden Ad - Soyad, Telefon, E-Posta adresi ve hizmeti satın almak isteyenlerden aşağıdaki bilgiler istenmektedir.

- Ad - Soyad

- Adres Telefon

- E-posta adresi

- TC Kimlik Numarası

ETO uygulaması ile yapılan derslerde kamera ve mikrofon izni istenmektedir. Verilecek olan bu izinler ile kullanıcı cihazlarından herhangi bir veri elde edilmemekte olup, yalnızca ders esnasında kullanılacaktır.

Kullanıcılara, satın aldıkları kurslar için fatura kesileceği ve vereceği kişisel bilgilerin doğruluğu belirlemek için kendilerinden TC Kimlik Numarası istenmektedir.Kullanıcılardan istenen kişisel bilgiler, adli makamlar tarafından istenmediği sürece üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Kullanıcının kurs satın alırken verdiği kredi kartı bilgileri sistemde tutulmaz.

ETO maillerine iletilen istek ve sorular sadece bu mail hesaplarında tutulmaktadır.

Sistem Güvenliği

eto.englishtime.com sayfası üzerinden gerçekleştirilen tüm satın alma işlemleri İyzico sayfası üzerinden yapılmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, İyzico güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası İyzico’nun 128 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır.

Kullanıcı Bilgilerinin Doğruluğu ve Güncellenmesi

Siteden hizmet alırken verdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Aksi takdirde satın alma işlemine geçemezsiniz. Siteden hizmet alırken girdiğiniz kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda (adres vb.) bu bilgileri güncellemeyi taahhüt etmiş olursunuz.